Woensdag 19st, September 9:22:20 Pm

Elaine |
---|
25 jaar vrouw, Meisje |
Rosteren, Netherlands |
Tamil(Mooi zo), Urdu(Elementair), Marathi(Vloeiend) |
Parodontoloog, Wiskundige |
ID: 4211929122 |
Vrienden: Jbarbee705, hotlippers, ElaineZing |
Persoonlijke gegevens | |
---|---|
Geslacht | Vrouw |
Kinderen | 3 |
Hoogte | 187 cm |
Toestand | Getrouwd |
Onderwijs | Het gemiddelde |
Roken | Ja |
Drink | Ja |
Contacten | |
Naam | Lotharingen |
Profiel bekijken: | 5534 |
Nummer: | +312958-266-13 |
Stuur een bericht |
Beschrijving:
Niet alleen het jarenlange seksuele misbruik, maar ook de verklaringen die de jarige man uit Vorselaar nadien aflegde bij de politie. Waarom hij veertien jaar lang zijn kinderen en kleindochter seksueel misbruikt heeft? Het jarenlange misbruik kwam op 6 juli aan het licht. De man had die dag zijn 7-jarige kleindochter op bezoek. Het meisje ging buiten spelen. Ik had schrik dat ze in het zwembad was gesukkeld. Ik was ongerust en ben haar gaan zoeken.
Toen hoorde ik plots geluiden vanuit de aanhangwagen. Toen de vrouw de gesloten aanhangwagen op de oprit opendeed, betrapte ze haar echtgenoot. Hij vergreep zich aan hun 7-jarige kleindochter. De grootmoeder verwittigde haar dochter, de moeder van het meisje. In plaats van haar te helpen, heeft hij haar ook zelf misbruikt.
De oom van het meisje heeft een verstandelijke beperking en is intussen geïnterneerd voor het misbruik. Tijdens het onderzoek bleek al snel dat de kleindochter niet het enige slachtoffer was van de jarige man. Ook zijn eigen kinderen — drie dochters en een zoon — werden door hun vader verkracht en aangerand. De moeder van het 7-jarig meisje had dat misbruik verdrongen, maar de feiten kwamen terug naar boven toen ook haar dochtertje slachtoffer werd.
Zijn dochters waren telkens 14 à 15 jaar oud. Hij gaf hen 5 euro voor wat hij met hen deed. En alcohol, zodat ze wat losser zouden worden. Hij filmde ook de feiten. Het openbaar ministerie vordert een effectieve gevangenisstraf van tien jaar tegen de man en vraagt aan de rechter om hem nadien ook een verbod op te leggen om in de buurt van minderjarigen te komen. De aanklager had daarnaast ook een strafvordering in petto voor de jarige echtgenote van de man.
Ze zou al zeker tien jaar op de hoogte zijn geweest van het seksuele misbruik. De vrouw riskeert twee jaar cel voor schuldig verzuim. Maar haar zoon had al twee keer eerder verteld hoe de grootvader zijn nichtje misbruikte. Ze liet hem gewoon begaan, zelfs toen het meisje in juni vertelde dat ze pijn had aan haar geslachtsdeel. Tien jaar geleden had ze haar man zelfs al eens betrapt tijdens misbruik van één van de dochters.
Maar nooit heeft ze de stap gezet om de politie te bellen. Ze wist nochtans dat haar kinderen en kleindochter voortdurend in gevaar waren bij haar man. De grootvader hoopt op een deels voorwaardelijke straf. Hij heeft meteen hulp gezocht en is al anderhalf jaar in behandeling. De grootmoeder gaat voor de vrijspraak. Ze heeft tien jaar geleden haar man aangesproken over het misbruik en dacht dat de feiten sindsdien gestopt waren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan! Ja, ik wil gratis onbeperkt toegang. Volledig scherm. Jef Van Nooten , Laatste update: Facebook 0 Whats App Mail 0 Mail 0. Sluit Je naam. Je e-mail. Naam ontvanger. E-mail ontvanger. Stuur mij een kopie. Schuldig verzuim. Vonnis op 18 maart. Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.
Een hippe handtas valt altijd in de smaak. Het hoort er allemaal bij met Kerstmis. Omdat meer en meer mensen laten uitschijnen de coronaregels aan hun laars te lappen, pakt Herenthoutenaar Bram Van Dyck 36 uit met één groots online feest. Om aan de kluis te geraken werd met een slijpschijf een groot gat in de muur gemaakt. Vooral in de Kempen kwam dat nieuws toch hard aan omdat het al een jarenlange traditie is om van deur tot deur te gaan om centjes en lekkers in te zamelen.
Heel wat gemeentebesturen gaan nu op zoek naar alternatieven. Vertederend raambezoek: Kerstman wuift naar zieke kindjes in brandweerladder. Tom Van Grieken: “Ik ben liever gehaat waarvoor ik sta dan geliefd waarvoor ik niet sta”. Alle video’s. Waarom geen trajectcontrole?