Woensdag 9st, April 5:46:15 Pm

Leebjohnsonjr |
---|
42 jaar vrouw, Weegschalen |
Helenaven, Netherlands |
Frans(Vloeiend), Spaans(Elementair), Portugees(Beginner) |
Programmeur, Geneticus, Hoofd |
ID: 8578498593 |
Vrienden: drummerboythera, thorg, kiler208 |
Persoonlijke gegevens | |
---|---|
Geslacht | Vrouw |
Kinderen | 2 |
Hoogte | 181 cm |
Toestand | Actieve look |
Onderwijs | Eerste |
Roken | Nee |
Drink | Ja |
Contacten | |
Naam | Vicki |
Profiel bekijken: | 8466 |
Nummer: | +312174-245-57 |
Stuur een bericht |
Beschrijving:
Astrid is 44 jaar, getrouwd en heeft twee dochters. Ze heeft halflang blond haar en gezegend met heerlijke borsten en een verrukkelijke bilpartij. Al jaren hebben ze een huisje op de camping van Renesse. Aan het einde van de zomervakantie is er altijd een feest en natuurlijk waren zij en haar man ook van de partij. Hun kinderen logeerden bij de grootouders dus nu konden ze zelf goed feesten.
Astrid wist niet goed wat ze aan moest trekken en besloot, omdat de meeste kleding reeds ingepakt was, om een korte spijkerrok tot net boven haar knieën aan te trekken. Daaronder donkergrijze licht doorschijnende kousen en hoge zwarte glimmende laarzen. Een wit strak shirtje met lange mouwen en diepe v-hals completeerde het geheel. Sexy, maar niet té sexy. Het feest was een groot losgeslagen party van volwassenen.
De drank vloeide rijkelijk en het was supergezellig. Iedereen werd bekeken of was druk bezig met bekijken. Zo ook Henk. Henk is de overbuurman van Astrid en haar man op de camping. Hij was met een groep vrienden van de camping. Allemaal in hun 2e helft van de vijftig en allemaal al jaren op de camping. Henk had snel door dat de man van Astrid dronken begon te raken en vertelde dat terloops aan zijn vrienden Bert, Hans en Sjoerd.
Toen het feest op zijn einde was lopen ze als één grote groep terug naar de huisjes. De man van Astrid was al behoorlijk lam en Bert moest hem onderweg zelfs even ondersteunen. Bij de huisjes aangekomen deden de mannen nog een afzakkertje bij Henk en Astrid legde haar man op bed. Ze liep weer naar buiten om de tuinstoelen in te klappen en zag aan de overkant de vier mannen nog wat drinken.
Of hij al sliep, vroegen ze haar en Astrid antwoordde bevestigend. Henk nodigde haar uit om ook nog even wat te komen drinken en na een kleine aarzeling stemde Astrid toe. Het werd al een beetje fris dus ze verhuisden naar binnen. Eenmaal binnen voelde Astrid zich toch wel bekeken door de vier mannen, maar na een wijntje of twee accepteerde ze dat maar.
Het was slechts afwachten op het juiste moment. Dat moment kwam toen Astrid opstond om de glazen bij te vullen. Ze stond half voorover gebogen naast Henk toen hij met zijn hand over de binnenkant van haar dijbeen wreef. Na een eerste tinteling nam de schrik het daarna over. Ze vroeg wat hiervan de bedoeling was maar Henk en de mannen antwoordden niet.
Henk sloeg een arm om Astrid heen en greep haar in het kruis. Astrid voelde hoe zijn hand over haar slipje wreef en hoe zijn vingers tussen haar schaamlippen gleden. Ze probeerde het genot te vermijden om niet nat te worden. Henk duwde haar slipje opzij en stak een vinger in haar kutje. Ze voelde hoe zijn vinger in en uit haar gleden merkte dat ze toch nat begon nat begon te worden. Astrid was volkomen overrompeld en kon geen woord uitbrengen.
Daar stond ze dan, slechts gekleed in haar kousen en laarzen voor vier bloedgeile mannen die inmiddels hun lul al uit hun broek hadden gehaald en eraan trokken. Ze wist wat er ging gebeuren. Deze mannen zouden haar gebruiken terwijl haar man aan de overkant al lag te slapen! Ze voelde de vingers van Henk steeds sneller in haar kutje gaan. Plots werd ze voorover op haar knieën op de bank geduwd.
Ze steunde met haar ellebogen op de rugleuning. Haar zon gebruinde kont stak nu goed naar achteren. Ze hoorde dat Henk achter haar ging staan, klaar om haar te penetreren. Astrid voelde zijn eikel haar kutje binnen dringen, gevolgd door een keiharde stoot waardoor zijn hele lul in haar verdween. Astrid werd nu hard geneukt! En ondanks dat het moreel fout was vond ze het stiekem wel lekker om zo ongegeneerd gepakt te worden.
Ze voelde hoe groot en hard de lul van Henk was en hoe hij in al zijn geilheid haar aan het neuken was. Ze hoorde haar kont tegen zijn onderbuik aankletsen als hij telkens zo diep mogelijk zijn pik bij haar naar binnen ramde. Plotseling werd ze bij haren gepakt. Ze keek omhoog en zag dat Bert voor haar stond met zijn stijve lul vlak voor haar gezicht. Onderdanig deed Astrid wat haar gevraagd werd en ruw verdween de lul van Bert in haar mond.
Ze voelde dat haar hoofd met twee handen werd beetgepakt en Bert zwaar hijgend haar mondje aan het neuken was. Astrid merkte beschamend dat ze lichtjes begon te kreunen. Die lul van Bert was zo groot en hard dat ze bij elke stoot zijn eikel bijna in haar keel voelde. Even moest ze terug denken aan een flink aantal jaren geleden toen ze 23 was. Ze werd toen genomen door twee vrienden van haar vader toen ze net alleen in een appartementje woonde.
Ze waren in overtal en Astrid kon zich er maar beter bij neerleggen. Henk ramde zijn lul steeds harder in haar kutje en Astrid voelde dat hij steeds harder werd. Astrid voelde hoe Henk zijn lul zo diep mogelijk in haar duwde en al zijn zaad in haar spoot. De warme gloed van zijn lustvocht vulde haar kutje helemaal. Henk kroop achter haar vandaan en Bert nam zijn plekje over. Hij draaide haar om en spreidde haar benen.
Ze voelde dat Bert haar kontgaatje nat maakte. Maar Bert had daar geen oren naar. Hij plantte zijn eikel voor haar kontje en duwde deze naar binnen. Daarna duwde hij stevig de volle lengte van zijn lul in haar kontje. Bert neukte Astrid nu in haar kontje en Astrid liet het gewoon toe. Plotseling ging Sjoerd op de bank staan en liet Astrid zijn lul in haar mond te nemen.
Astrid vond nu alles best. Deze mannen geilden op haar en voor deze ene keer zou hen hun zin geven. Ze voelde hoe Sjoerd haar mond aan het neuken was terwijl Bert keihard haar kontje aan het neuken was. De scheldwoorden vlogen in het rond. Astrid besefte inmiddels dat ze het heerlijk vond om zo uitgescholden te worden. Ze werd gebruikt door de mannen en het was lekker!
Ze voelde dat Sjoerd al bijna klaarkwam. Stevig hield hij met twee handen haar hoofd stil en stootte zijn keiharde lul hard in en uit haar mond. Astrid wist dat er niets anders op zat dan zijn lading sperma straks in te slikken. Grommend kwam Sjoerd klaar. Slik in lekkere slet!! Astrid voelde dat zijn warme zaad tegen haar keel aangespoten werd. Sjoerd hield zijn lul stevig in haar mond. Astrid slikte zo veel mogelijk door. Maar het was teveel.
Er ontsnapte wat zaad langs haar mondhoeken naar buiten. Op dat moment haalde Bert zijn lul uit haar kont en ging zelf op de bank zitten. Hij trok Astrid op hem met haar gezicht naar hem toe waardoor hij een prachtig uitzicht had op haar borsten. Hij leidde zijn keiharde pik onder haar kutje en Astrid gleed gewillig over zijn lul heen.
Hans had nog niets uitgevoerd en stond op uit zijn stoel. Hij knielde boven de heerlijke komt van Astrid en ramde in één keer zijn paal helemaal in haar kontje. Henk was inmiddels ook weer hard geworden en ging achter de bank staan met zijn lul voor de mond van Astrid. Zonder iets te zeggen pakte hij haar hoofd beet en stopte zijn lul in haar mond. Astrid wist niet wat haar overkwam! Ze werd door drie lullen tegelijk genomen.
Ze wist dat deze mannen niet zouden stoppen voordat hun zakken helemaal leeg gespoten waren. Ze voelde hoe Hans zich helemaal uitleefde op haar kontje, ze voelde hoe die dikke lul van Bert in en uit haar kutje geramd werd en hoe Henk haar mond aan het neuken was. Astrid wist dat hij gelijk had. Pak me hard..!!! Astrid voelde de pik van Hans nog harder worden.